Turnaj KHL 3/2010

Na základě zájmu ze strany týmů se uskuteční otevřený turnaj v rámci naší hobby ligy - KHL.

Termín:           20.3.2010

Počet týmů:    6

Začátek:          9:00, konec 20:00 (vyhlášení výsledků)

Systém:          2 skupiny po třech týmech, vítězové skupin hrají o 1.místo, 2.ze skupin o celkové 3.místo a poslední ze skupin o celkové 5.místo.(každý tým odehraje 3 zápasy).

Zápas              3x12min (5min rozbruslení) včetně rozhodčího a časomíry, na 1 zápas bude vyčleněno 60minut, tj 9 zápasů 

Startovné:        záloha 4000,- Kč / tým se musí uhradit do 7.3.2010 a to následovně, každý tým dá do nezalepené obálky (označenou jménem svého týmu)částku 4000,- a předá ji ledaři vždy před svým zápasem v KHL, který si částku ověří,aby nedošlo k možnému pozdějšímu nedorozumění a předí ji pak vedoucímu HK. Se 2 týmy z jiných hobby lig se domluvíme individuálně. Jedná se o zálohu, která bude vyučtována přesně dle nákladů, případný přeplatek bude vrácen zpět na samotném turnaji.

Pokud se tým turnaje nezúčastní a nenajde za sebe náhradu, tak částka propadne na pronájem ledu a rozhodčích ostatním týmům, protože by se musel změnit systém turnaje a hrál by pak asi každý s každým tj celkem 10 zápasů. Tato záloha je garance je že si to některý tým nerozmyslí a nevzniknou problémy ihned na začátku turnaje.

Pravidla           dle KHL, týmy nemusí odpovídat přesně soupiskám, mohou se spojit i 2 týmy, za každý tým může nastoupit 1 hráč, který nesplňuje 5let neaktivní činnosti v rámci ČSLH.

Do turnaje se může přihlásit i tým z jiné podobné soutěže max 2.

Přihlášky posílejte na kromhl@seznam.cz, zpět obdržíte další pokyny.

Do 14.3.2010 chci ode všech mít zaslané soupisky, kdo bude hrát na turnaji z důvodu podepsání odpovědnosti a taky k vůli statistikám!!!! Případné drobné změny v soupiskách se doplní před turnajem ručně.

 

Přihlášení:

  1. Hanák Team Kroměříž
  2. WhiteStar Vizovice (tým z hobby ligy ZAMHL) 
  3. STS Vážany ZDO
  4. AHK Kroměříž
  5. HC Devils (tým z hobby ligy z PV)
  6. Chomýž-Sportcentrum

Poznámka: 2 týmy z jiných hobby lig, budou automaticky nalosováni na post 3A respektivě 3B v každé skupině, ostatní týmy z KHL budou pak přilosování již před turnajem.