Zápas KHL UDH-PLA

01.03.2010 08:29

Zápas o celkové 6.místo začal v jiný termín (so 17:45) na žádost UDH z důvodu kolize nedělního zápasu s finálem OH ve Vancouveru, protože by měli Pantheři problém dát se dohromady. Problém nastal, že ještě v sobotu v poledne mi volal hráč Plačkova, že nikdo od nich neví o změně, že se má hrát v sobotu. Tento fakt ovlivnil zápas a degradoval výsledek, protože se sešlo jen minimum 7 hráčů Plačova a Pantherů bylo 11+1. Dále rozhodčí o změně vůbec nevěděli, takže zápas málem neměl kdo pískat a na poslední chvíli dorazil P.Mikšík, který ještě 20min před začátkem byl doma!!!!!! V této sestavě se nedá hrát celý zápas,ale spíše tak 1.třetinu, pak většinou dojdou síly. Tento fakt se podepsal na konečném výsledku. 1. třetinu držel Plačkov solidní výsledek 1:0, kdy obdržel branku v čase 7:17. 2. a 3. třetina už dopadla pro Plačkov fiaskem a zápas nakonec skončil 9:3 po třetinách (1:0,4:0,4:2), zákroky brankařů (11-9-12 : 8-7-9), střely na bránu 33:32, vyloučení 5:3.