Zápas KHL STS-HAN

28.01.2010 23:32

Zápas začal velmi vlažně na obou stranách, ale hned po šťastné první střele šli do vedení Hanáci, pak se hra vyznačovala nepřesnými náhrami a kombinacemi u obou týmů, převahu měli ovšem Hanáci a STSka ohrožovala brankáře Hanáků velmi sporadicky. Na začátku 2.třetiny opět Hanáci rychle udeřili a zvýšili na 2:0, hra se srovnala , Hanáci v čase 22:31 zvýšili na 3:0 a zdálo se být skoro rozhodnuto,jenže STSka snížila a najednou byla všude dříve. Zápas rozhodla šťastná branka Hanáků,kdy po střele 2m nad bránu STSky, se puk odrazil nečekaně přímo na hráče Hanáků a ten dával do prázdné odkryté brány branku, hra se poté uklidnila a v poklidu se dohrál zápas bez emocí. V poslední třetině přidali Hanáci další 3 branky a nakonec zápas STS-HAN skončil 1:7 po třetinách (0:1,1:3,0:3), zákroky brankařů (11-10-12 : 6-8-11), střely na bránu 26:40, vyloučení 5:4, kdy 2 vyloučení na obou stranách bylo za více hráčů v poli!!