Zápas KHL STS-CHO

10.03.2010 09:12

STSka letos drží nelichotivý rekord a to 11 zápasů bez jediného bodu. Bohužel i v tomto posledním zápase letošního ročníku KHL STSka neuspěla. ikdyž většinu zápasu tahala za ten správný konec. Takže zpět k zápasu, do vedení se dostal Chomýž v čase 4:43, STSka dokázala zareagovat a v 9.minutě otočila skóre na svoji stranu a i nadále měla trošku převahu. Chomýž stačil do konce třetiny vyrovnat. 2. třetina začala pro STSku radostně a hnedka v 19sekundě se ujala podruhé vedení, pak obě mužstva si vytvořila pár šancí a největší šanci STSky pořešil hráč Chomýže nedovoleně, takže STSka jela dokonce trestné střílení!!! To ale trestuhodně neproměnila a nabízenou šanci jít do 2-brankového vedení promarnila, což se ji stalo osudnou. Chomýž již podruhé (prvně proti HAN) zcela ovládl třetí část a během minuty v čase 34:53 otočil dvěma brankami zápas.Pak přidal ještě jednu trefu a v poklidu si pohlídal vedení až do konce. Zápas STS-CHO skončil 3:5 po třetinách (2:2,1:0,0:3), zákroky brankařů (8-12-9 : 11-14-9), střely na bránu 36:34, vyloučení 4:9.

Chomýž si díky výhře podržel celkové 2.místo v KHL 2009/2010 za což mu gratuluji a vlastně finále dodal pikantnost, že neúspěšný tým v neděli se propadne až na 3.místo KHL.