Zápas KHL RED-PLA

22.02.2010 08:18

Již 15 zápasů spolu sehráli tyto 2 týmy v KHL, v této sezoně se potkali oba týmy již 4x a ani na počtvrté se nepodařilo Reds vyhrát opět ve velmi vyrovnaném zápase. Do vedené šlo Reds v čase 2:31, jenže Plačkovu se podařil obrat a v čase 6:26 vedl už 4:1, do konce třetiny ještě Reds snížilo. 2.třetina naopak patřila Reds a v čase 28:12 se dostalo podruhé do vedení v zápase, tentokráte za stavu 6:5 a tak i skončila 2.třetina. 3. třetina byla nejzajímavější, nejprve Plačkov srovnal a pak ve 42.minutě šel opět do vedení, Reds ještě dokázalo vyrovnat,ale nakonec se radoval Plačkov,kdy Málek střelil vítěznou branku 49 sekund před koncem. Zápas RED-PLA skončil celkově 7:8 po třetinách (2:4,4:1,1:3), zákroky brankařů (8-7-9 : 6-9-7), střely na bránu 29:32, vyloučení 1:1.