Zápas KHL HAN-STS

25.02.2010 23:35

Zápas začal velmi svižně a obě mužstva si vypracovala několik šancí.První branku zápasu dal obránce Hanáků, který se dostal do samostatného nájezdu a i přesto že byl faulován dal důležitou branku v čase 8:28. V druhé části měli Hanáci více slibných šancí,ale ani jednou nevyzráli na výborného Burdu, až naprosto nečekané backhandové nahození Hanáků proklouzlo do sítě STSky a trošku uklidnilo domácí Hanáky v 27.minutě zápasu. 3.třetinu zahájili Hanáci pěknou kombinací zahájenou již od třetiny Hanáků, po které na konci zůstal zcela nekrytý obránce najíždějící z druhé vlny a nedal Burdovi šanci po rychlé střele k tyči. Zdálo se být rozhodnuto, jenže STSka ještě zabrala a dala kontaktní branku v 40.minutě po důrazném ataku útočníků STS za bránou Hanáků. V zápětí hrála STSka přesilovku, ale namísto útočení přihlížila kličkám a ekvilibristickým kouskům Pospíšila z Hanáků za bránou STSky, hráč zmátl obránce i brankáře a přihrál do prázdé brány Berčíkovi, který pohodlně dal uklidnující branku naprosto nehlídán. Pak ještě padly 2 branky, které už nic neovlivnily. Zápas skončil 5:2 po třetinách (1:0,1:0,3:2), zákroky brankařů (8-8-10 : 10-9-8), střely na bránu 32:28, vyloučení 5:2, z toho Kostka 2+10min za nesportovní chování.

Zápas byl poměrně slušný a ovlivnilo ho jen to, že byl na zápase pouze jeden rozhodčí, který bohužel vše nemohl stihnout a vidět, ale i přesto nejočividnější fauly odpískal.