Zápas KHL CHO-STS

17.02.2010 09:20

Zápas byl hodně vyrovnaný a již tradičně vyhecovaný a tomu odpovídal i obrovský počet vyloučení. 1.třetinu začal lépe Chomýž a ujal se vedení v čase 8:14 po chybě brankáře STSky, na konci třetiny pak zvýšil na 2:0 tentokrát po chybě obránce, kdy obránce nastřelil útočníka, který pak jel sám na bránu a zakončil, přitom STSka hrála přesilovku 5:4. Druhou třetinu se podařilo dát STSce kontaktní branka. V čase 34:58 hrál Chomýž přesilovku 5:3, brankář puk zalehl ovšem Janečka (9) protlačili puk do sítě, okolo branky bylo spoustu debat, ovšem po konzultaci rozhodčí branku uznali. Další branku dal opět Janečka po pěkné akci, kdy přehrál obránce a svým typickým blafákem na pravou stranu dal 4.branku Chomýže (stejně si počínal i minule proti Hanákům). STSka jen korigovala výsledek 1sek před koncem. Zápas CHO-STS skončil 4:2 po třetinách (2:0,0:1,2), zákroky brankařů (11-9-15 : 12-11-20), střely na bránu 47:37, vyloučení 9:8 z toho Crumčák dostal osobní trest 10min.