Zápas KHL BUL-STS

11.02.2010 08:04

Výsledek, který nepatří do finálové skupiny, uštědřili Buldoci scela odevzdanému týmu STS. Do vedení se dostala v čase 1:41 STSka a vypadalo to na zajímavý zápas, v 8.minutě Buldoci srovnali a za necelé 2 minuty otočili skóre na svou stranu. STSce se ovšem ještě jednou podařilo potrápit favorita zápasu a srovnala v 13. minutě na 2:2, pak díky vyloučení dostala STSka dvě branky "do šatny" během 36sek a to rozhodlo zápas. Ve 2.třetině v 22.minutě opět během 2min přidali Buldoci tentokrát už 3 branky do sítě bezradného brankáře STSky a pak už šlo v zápase jen o to, kolik bude na konci zápasu svítit skore na světelné tabuli. Skóre zápasu BUL-STS se zastavilo na hrozivých 12:3 po třetinách (4:2,5:0,2:1), zákroky brankařů (13-9-14 : 17-12-10), střely na bránu 51:38, vyloučení 4:4.

Padl rekord v počtu vstřelených branek jedním hráčem v jednom zápase, Jiří Kuňák si připsal 6+1 kanadských bodů, ovšem Pavel Klhůvek dal taky slušných 4+0 kanadských bodů. Takže kdyby Buldoci tyto dva hráče neměli, tak by dali jen 2 branky,což je ovšem jen hypoteticky.