Zápas KHL BUL-CHO

24.02.2010 10:32

V posledním 3.kole KHL jde už o všechno a každé zaváhání nejde napravit, zápas byl tradičně vyhecovaný a plný faulů. O zápase rozhodly vyloučení a využití přesilovek, kdy Chomýž ze 3 hraných přesilovek 2 využil. Do zápasu vstoupili velmi důrazně Buldoci a hned v čase 1:09 se ujali vedení, druhou branku přidali v přesilovce a zdárně vedli zápas k vítězství. Chomýži se podařilo ve 20.minutě snížit, pak se ovšem nechali Chomýžáci opět vyloučit a dostali třetí branku a již druhou v oslabení. Jenže Buldoci se vzápětí také nechali zbytečně vyloučit a Chomýž ve 23.minutě opět využil přesïlovou hru. Do poslední části vstupovali Buldoci s jednobrankovým náskokem, který opět ztratili po zbytečném faulu v čase 40:31 a následný protest Nováka byl tak důrazný, že dostal 5 + do konce utkání, takže si letos už v KHL nezahraje. Toto zbytečné vyloučení, jinak do této chvíle slušnějších Buldoků, stálo Buldoky vítězství, protože Chomýž hrál 4min přesilovku 5:3 a to do konce zápasu, takže nakonec byli Buldoci rádi za bod. Zápas BUL-CHO skončil 3:3 po třetinách (2:0,1:2,0:1), zákroky brankařů (9-7-13 : 8-9-11), střely na bránu 31:32, vyloučení 4:8, z toho BUL: Paták K. 2+2 a Novák 5+OK a CHO Sovadina 2+2, využití přesilovek 2:2!!!!

Ještě jednou Tomáš Novák má stop na 2 utkání tzn. že letos má už volno v KHL.