Zápas KHL: PLA-STS

20.11.2009 08:37

Zatím nejdivočejší zápas letošního ročníku KHL odehraly týmy Plačkova a STSky. Plačkov se rychle ujal vedení 2:0, ovšem STSka během 4 minut otočila výsledek na 4:2, Plačkov ještě snížil na konci 1.třetiny na 4:3. Ve 2.třetině se STSka dostala do vedení 6:3, ale to Plačkov nezlomilo a znovu snížil na rozdíl jediné branky.Poslední třetinu rozehrála lépe STSka a vyhrávala 9:7 ještě 5min před koncem, jenže Plačkov během 2 minut srovnal a zaslouženě si vybojoval bod. Zápas skončil tedy PLA-STS 9:9 po třetinách (3:4,2:3,4:2), vyloučení 7:4, zásahy brankářů 25:29.

Plačkov díky získaným 2 bodům z posledních dvou zápasů se dostal do hry o 4.místo, ztrácí 2 body na Chomýž, který má ovšem ještě zápas k dobru.

Tady je naskenovaný "vzorný" zápis ze zápasu, za chaos mohou obě mužstva, že nedodržely střídačku za domácí a hosté.Chyba, že se to píše naruby, se zjistila v průběhu 1.třetiny. Opravili jsme po úsilí zápis PLA-STS, takže teď by měl být v pořádku vč. branek a asistencí.