Zápas KHL: HAN-CHO

22.11.2009 23:02

Zápasy mezi oběma týmy bývají většinou velmi skromné na góly, protože obě mužstva vždy dobře brání. Tento zápas byl vyjímkou co se gólů týče. První třetina byla hodně vyrovnaná, plná příležitostí až díky hrubé chybě obrany se Hanáci ujali vedení v čase 12:56, za 16 sek po vyhraném buly v útočném pásmu dali v zápětí rychlý 2.gól. Chomýž si pak zcela zbytečně nechal vyloučit 3 hráče na úplném konci 1.třetiny a Hanáci dokonale situace využili a dali z dlouhé přesilovky 5 na 3 hned 2 branky na začátku 2.třetiny. Od této chvíle byli Hanáci už lepším mužstvem. V poslední třetině přidali ještě další 2 branky a zápas HAN-CHO nakonec skončil 7:0 po třetinách (2:0,3:0,2:0), zásahy brankařů 21:33, střely vyslané na bránu tedy 40:21, vyloučení 3:8.